SolarWinds Network Performance Monitor

Bir Bakışta Ağ Performans Denetleyicisi

Ürün Hakkında

SolarWinds® Network Performance Monitor (NPM), ağ performansı sorunlarını ve esintilerini hızla algılamanızı, tanı koymanızı ve çözümlemenizi sağlayan güçlü ve uygun fiyatlı bir ağ denetleme yazılımıdır.

Bir Bakışta Ağ Performans Denetleyicisi

• Sorun giderme işlemlerini hızlandırır, hizmet düzeylerini artırır ve arızaları azaltır.
• Kritik yol adım adım analizlerle yerinde, hibrit ve bulut hizmetler için gelişmiş ağ sorun giderme.
• v12.1 Yenilikleri: Sorun tanımlamayı hızlandırmak için çapraz yığın ağ verisi korelasyonunu.
• Ağ cihazlarının yanıt süresini, kullanılabilirliğini ve performansını izler ve görüntüler.
• Kullanıma hazır panolar, uyarılar ve raporlarla operasyon verimliliğini artırır.
• Ağ cihazlarını otomatik olar ak bulur ve genellikle bir saatten kısa sürede kurulumu tamamlar.

Özellikler

Hata, Performans ve Kullanılabilirliği İzleme: Ağ performans sorunlarını hızlıca algılayın, tanı koyun, çözün ve ağ optimizasyon yazılımı ile aksaklıkların önüne geçin.
Çapraz yığın ağ verisi korelasyonu: Ağ performans ölçümlerini, tüm ağ verileriniz genelinde anında görsel korelasyon için ortak bir zaman çizelgesine sürükleyip bırakarak temel neden tanımlamasını hızlandırın.
Dinamik kablolu ve kablosuz ağ algılama ve haritalaması: Aygıtları, performans metriklerini, bağla ntı kullanımlarını ve kablosuz kapsamını otomatik olarak algılayıp haritalayın.
F5 BIG-IP ürün ailesinin kapsamlı denetimi: F5 hizmet sağlama ortamınızın sağlık ve performansının özünü kavrayın ve görselleştirin.
Danışman ve hizmetler hariç kurulum: Yepyeni denetimler, uyarılar ve raporlarla genellikle bir saat kadar az bir sürede yükleyin ve kurun.
Paket Yakalama ve Analiz ile son kullanıcı deneyimi kalitesi: Son kullanıcı deneyimindeki değişimlerin uy gulama veya ağ tarafından yapıldığını belirleyin.
Donanım Durumu İzleme: Sıcaklık, fan hızı ve güç kaynağı dahil önemli aygıt metrikleri hakkında denetim, uyarı ve rapor gerçekleştirin.
Özelleştirilebilir tek çerçeve ağ denetim yazılımı: Özelleştirilebilir web tabanlı ağ performans panoları, görünümleri ve çizelgeleri.
Kritik yollar boyunca adım adım analiz: Yerinde, bulutta veya NetPath™ ile hibrit ortamlardaki a ygıt ve uygulamaların performans, trafik ve yapılandırma ayrıntılarını görüntüleyin.
Otomatikleştirilmiş kapasite öngörüsü, uyarma ve raporlama: En yüksek ve ortalama kullanıma bağlı olarak özelleştirilebilir eşikler kullanarak yorgunluk tarihlerini otomatik olarak hesaplayın.
Özelleştirilebilir topoloji ve destek dosya bilinçli akıllı uyarılar: Çoklu durum kontrolleri, ilişkili olaylar, ağ topolojisi ve aygıt bağımlılıklarına yanıt verin.
Kablosuz ağ denetimi ve yönetimi: Otonom erişim noktaları, kablosuz kontrol birimleri ve istemciler için performans metriklerini alın.
Sürükle ve keşfet ağ performans çizelgeleri: Ağ aygıtınızdan interaktif çizelge ve grafiklerle gerçek zamanlı ağ performans metrikleri.
Dinamik istatistiksel ağ performans taban çizgileri: Taban çizgisini tarihsel ağ performans verisinden dinamik bir şekilde hesaplayın.
Özelleştirilebilir Performans ve Kullanılabilirlik: Raporları Özel ağ performans raporlarını 100’den fazla yepyeni şablondan biri ile planla yıp oluşturun.

Network Performance Monitor ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.