IMMUNIWEB

360° Siber Güvenlik Platformu

ImmuniWeb® AI Platform Kullanım Örnekleri

ImmuniWeb® AI Platformu, 50'den fazla ülkedeki kurumsal müşterilerin uygulamalarını, bulut altyapılarını test etmelerine, güvence altına almalarına ve korumalarına, tedarik zinciri saldırılarını azaltmalarına, veri ihlallerini önlemelerine ve uyumluluk gereksinimlerini sürdürmelerine yardımcı olur.

Immuniweb

Akıllı Otomasyon ve Hızlandırma için Yapay Zeka

ImmuniWeb; akıllı otomasyon görev ve süreçlerin hızlandırılması için ödüllü AI (Yapay Zeka)
teknolojimizden yararlanarak geleneksel hizmetlere kıyasla zamanınızdan %90'a kadar tasarruf sağlar.

Güvenlik uzmanlarımız, en karmaşık görevleri ve süreçleri ele alarak küresel pazarda en iyi kalite ve en iyi hizmet fiyatını sunar.

Bütün İhtiyaçlarınıza Karşı Tek Platform

Web Security Scanning (Web Güvenliği Taraması)

Web Security Scanning (Web Güvenliği Taraması)

ImmuniWeb® Discovery ile CMS, JavaScript kitaplıkları ve diğer bağımlılıklar dahil olmak üzere açık kaynaklı ve ticari web yazılımınızın kapsamlı bir envanterini alın. Saldırı yüzeyi yönetimiyle birlikte verilen web uygulaması taraması, OWASP top 10 listesinden bilinen veya kamuya açıklanmış güvenlik açıklarını belirlemek için yazılımınızın ve yüklü sürümlerin güvenilir bir şekilde parmak izini almak için gelişmiş yazılım bileşimi analizi (SCA) teknolojimizden yararlanır. Geleneksel güvenlik açığı tarayıcılarının aksine, tüm süreç üretim açısından güvenlidir ve web sitelerinizi yavaşlatmaz veya kesintiye uğratmaz.

PCI DSS, GDPR veya NIST gereksinimleri, TLS şifrelemesi, eksik WAF ve diğer yanlış yapılandırma ve zayıflıklar ile uyumluluk için sürekli testlerle geliştirilmiş, harici web uygulamalarınızın keşfini ve sürekli güvenlik izlemesini başlatmak için şirket adınızı girmeniz yeterlidir. Etkileşimli kontrol panelindeki grupları, etiketleri ve uyarıları kullanarak ekibinizdeki ilgili kişilere anında uyarılar gönderin. Bulguları PDF veya XLS’ye aktarın, verileri doğrudan SIEM, WAF veya hata izleme sistemlerinize göndermek için API’yi kullanın. Sahip olduğunuz web uygulamaları ve web sitelerinin sayısı ne olursa olsun, şirket başına sabit aylık fiyatın keyfini çıkarın.

Cloud Penetration Testing (Bulut Sızma Testi)

AWS, Azure, GCP veya diğer bulut hizmeti sağlayıcılarında barındırılan web uygulamalarınızı, bulutta yerel uygulamalarınızı, mikro hizmetlerinizi veya API’lerinizi ImmuniWeb® On-Demand penetrasyon testi ile test edin. OWASP top 10 ve SANS top 25 güvenlik açığının yanı sıra OWASP API top 10 zayıflığını ve buluta özgü yanlış yapılandırmaları tespit edin. Bulut ortamınızdaki aşırı erişim izinlerinden veya varsayılan Identity and Access Management (IAM) ilkelerinden yararlanarak bulut IMDS döndürme ve ayrıcalık yükseltme saldırılarıyla “privilege escalation” ataklarının neler yapılabileceğini ortaya çıkarın.

Her bulut sızma testi, sınırsız yama doğrulama değerlendirmeleriyle sağlanır, böylece bulut mühendisleriniz güvenlik kusurlarını düzeltebilir ve ardından hiçbir ek ücret ödemeden her şeyin düzgün bir şekilde düzeltildiğini doğrulayabilir. Bulut pentest raporunuzu etkileşimli kontrol panelinden PDF olarak indirin veya DevSecOps entegrasyonlarımız aracılığıyla verileri
doğrudan SIEM veya WAF’nize aktarın. Rapor veya bulgular hakkında herhangi bir sorunuz olması durumunda güvenlik analistlerimize 7/24 erişimin keyfini çıkarın.

Cloud Penetration Testing (Bulut Sızma Testi)
Attack Surface (Saldırı Yüzeyi Yönetimi)

Attack Surface (Saldırı Yüzeyi Yönetimi)

Sadece şirket adınızı girerek ImmuniWeb® Discovery ile harici saldırı yüzeyinizi aydınlatın. Müdahalesiz keşif süreci; şirket içinde veya bir bulut ortamında bulunan BT varlıklarınızı hızla algılayacak, sınıflandıracak ve riskleri puanlayacaktır. Güvenlik açığı bulunan yazılımları, süresi dolan etki alanlarını ve SSL sertifikalarını, eski veya yanlış yapılandırılmış sistemleri ve aynalama BT altyapısını bulun. Üçüncü taraf havuzlarda bulunan korumasız kodu, kapsayıcı görüntülerini veya anlık sistem görüntülerini tespit edin. Uyumluluk amacıyla verilerinizin depolandığı coğrafi alanları ve ülkeleri görselleştirin.

Yeni keşfedilen varlıklar, yanlış yapılandırmalar, güvenlik açıkları ve güvenlik olayları için ekibinize ayrıntılı e-posta uyarıları ayarlayın. Ayrıntılı varlık izleme ve yönetimi için grupları ve etiketleri kullanın. Veri akışını doğrudan dahili güvenlik sistemlerinizle senkronize etmek veya seçilen bulguları PDF veya XLS’ye aktarmak için API’den yararlanın.

Dark Web Monitoring (Dark Web İzleme)

ImmuniWeb® Discovery ile Dark Web’deki veri sızıntılarını, çalınan kimlik bilgilerini ve gizli belgeleri keşfedin. Yeraltı pazar yerlerinin ve hack forumlarının izlenmesi, kopyalanmış web sitelerinin, sosyal ağların, IRC ve telgraf kanallarının 7/24 gözetimi ile tamamlanmaktadır. Diğer satıcıların
hizmetlerinden farklı olarak, Dark Web izlememiz, herhangi bir sisteminizden, alan adlarınızdan, uygulamalarınızdan veya kullanıcılardan bahsedenleri, hepsini manuel olarak girmeye gerek kalmadan otomatik olarak algılamak için saldırı yüzeyi yönetimi ile birlikte gelir.

Devam eden kimlik avı ve alan adı hack, sahte sosyal ağ hesapları, markanızı gasp eden kötü amaçlı mobil uygulamalar ve uzlaşma göstergesini (IoC) veya bulut tabanlı BT varlıklarınızı da dikkatinize getirecek keşif ve sürekli izlemeyi başlatmak için şirket adınızı girmeniz yeterlidir. Etkileşimli kontrol panelinde sınıflandırılmış bulgulara göz atın, bulguları PDF veya XLS’ye aktarın veya verileri SIEM veya DFIR sistemlerinizle otomatik olarak senkronize etmek
için API’yi kullanın.

Dark Web Monitoring (Dark Web İzleme)
Cloud Security Posture Management (Bulut Güvenliği Duruş Yönetimi)

Cloud Security Posture Management (Bulut Güvenliği Duruş Yönetimi)

ImmuniWeb® Discovery ile çoklu bulut saldırı yüzeyinizde bir kuş bakışı görünümü elde edin . Bulut güvenliği duruş yönetimi, bilgi işlem örnekleri, veri depolama, ağ geçitleri, yük dengeleyiciler, veritabanları ve AWS, Azure, GCP ve 50’den fazla diğer genel bulut hizmeti sağlayıcısındaki diğer yönetilen hizmetler dahil olmak üzere dışarıdan görülebilen bulut varlıklarınızı hızla algılar. Bulut saldırı yüzeyinizi çeşitli yanlış yapılandırmalar, aşırı erişim izinleri veya varsayılan Identity and Access Management (IAM) politikaları açısından değerlendirmenin yanı sıra, uyumluluk ve düzenleme amaçları için coğrafi veri depolamanızı da haritalıyoruz.

Diğer satıcıların aksine, bize bir bulut IAM hesabı sağlamanız gerekmez, keşif sürecini ve sürekli güvenlik izlemeyi çalıştırmak için şirket adınızı girmeniz yeterlidir. Shadow (gölge) bulut depolamayı ve yersiz bulut kullanımını tespit edin. DevOps ekibinizdeki ilgili kişilere yönelik uyarıları özelleştirin. Veri akışını mevcut SIEM sistemlerinizle senkronize etmek veya bulguları PDF veya XLS olarak dışa aktarmak için API’mizden yararlanın.

Continuous Penetration Testing (Sürekli Penetrasyon Testi)

ImmuniWeb® Continuous tarafından sağlanan 7/24 sızma testi ile geleneksel sızma testlerinden daha iyi performans gösterin . Web uygulamalarınızdaki ve API’lerinizdeki yeni kodu veya özellikleri hızla tespit eder ve ardından güvenlik açıkları, uyumluluk veya gizlilik sorunları için değişiklikleri test ederiz. Bir sorun tespit edildiğinde, e-posta, SMS veya çağrı ile hemen uyarılırsınız. Tüm müşteriler için, sözleşmeye dayalı sıfır false pozitif SLA ve tek bir false pozitif için para iade garantisi sunuyoruz.

Keşfedilen güvenlik açıklarının anında sanal olarak yamalanması için önde gelen WAF sağlayıcılarıyla entegrasyonlarımızdan yararlanın. Tek bir tıklamayla herhangi bir bulgu için yeniden test isteyin. Güvenlik analistlerimize, bulguların kötüye kullanılması veya düzeltilmesiyle ilgili sorularınızı hiçbir ek ücret ödemeden sorabilirsiniz. Bulguları içeren canlı bir gösterge panosu yaratabilir veya güvenlik açıklarını PDF olarak indirebilirsiniz. Ayrıca verileri, hata izleyicilerinize veya SIEM sistemlerinize DevSecOps entegrasyonlarımızla aktarabilirsiniz.

Continuous Penetration Testing (Sürekli Penetrasyon Testi)
Cyber Threat Intelligence (Siber Tehdit İstihbaratı)

Cyber Threat Intelligence (Siber Tehdit İstihbaratı)

ImmuniWeb® Discovery ile siber tehdit ortamını ve güvenlik olaylarını izleyin. Devam eden kimlik avı kampanyalarını, hacklenmiş alan adlarını, sosyal ağlardaki sahte hesapları veya kimliğinizi taklit eden kötü amaçlı mobil uygulamaları tespit etmek için şirket adınızı girmeniz yeterlidir. Dark Web’de bilgisayar korsanlığı forumlarında veya yeraltı pazar yerlerinde şirketinizden veya BT varlıklarından bahsedilmesiyle ilgili anında uyarılar alın. Şirket içi veya bulut sistemlerinizde Uzlaşma Göstergesini (IoC) tespit edin. Şüpheli veya bilgisayar korsanlığı etkinlikleri için çeşitli kara listelere eklenen sistemlerinizi tespit edin ve araştırın.

Saldırı yüzeyi yönetimi ile birlikte verilen siber tehdit istihbaratı, sistemlerinizden, alan adlarınızdan, uygulamalarınızdan ve kullanıcılarınızdan herhangi birini içeren herhangi bir olayı otomatik olarak arayacaktır. Etkileşimli kontrol panelindeki grupları ve etiketleri kullanarak ekibinizdeki ilgili kişilere yeni bulgular hakkında anında uyarılar gönderin. Bulguları PDF veya XLS’ye aktarın veya API’yi kullanarak doğrudan SIEM’inize gönderin.

Mobile Penetration Testing (Mobil Sızma Testi)

ImmuniWeb® MobileSuite ile iOS veya Android mobil uygulamanızdaki
OWASP Mobile Top 10 zayıflığı tespit edin ve mobil uygulamanın uç noktalarındaki SANS top 25 güvenlik açığını keşfedin . Mobil uygulamanızın gizliliği, uyumluluğu ve şifreleme mekanizmalarının sektördeki en iyi uygulamalara uygun olup olmadığını inceleyin. Her mobil penetrasyon testi,  sözleşmeye dayalı sıfır false pozitif SLA ve raporunuzda tek bir false pozitif olması durumunda para iade garantisi sağlar.

SSO, MFA veya OTP kullanarak bir Kara Kutu (black box) veya kimliği doğrulanmış test çalıştırın. İş mantığını ve kimlik doğrulamasını atlama güvenlik açıklarını tespit edin. Sızma testinden sonra sınırsız yama doğrulama değerlendirmesinden yararlanın, böylece yazılım geliştiricileriniz tüm bulguların düzgün bir şekilde yamalanıp yamalanmadığını kolayca fark edebilirsiniz. Daha hızlı düzeltme için güvenlik açığı verilerini etkileşimli panonuzdan PDF’e ve doğrudan SIEM’inize veya hata izleme sisteminize aktarın.

Continuous Penetration Testing (Sürekli Penetrasyon Testi)
Digital Brand Protection (Dijital Marka Koruması)

Digital Brand Protection (Dijital Marka Koruması)

ImmuniWeb® Discovery ile internette ticari marka ihlallerini ve kötüye kullanım durumlarını tespit edin. Saldırı yüzeyi yönetimi ile birlikte marka koruması, tüm ulusal veya küresel alan adlarının siber ve yazım hatası hacklerini (typo squating), kimlik avı kampanyalarını, sosyal ağlardaki sahte hesapları ve markanızı veya şirketinizi taklit eden kötü amaçlı mobil uygulamaları hızla dikkatinize sunar. Tasarımınızı yasa dışı amaçlarla taklit eden sahte web sitelerini tespit edin.

Sürekli izlemeyi başlatmak için şirket adınızı girin. Ekibinizdeki ilgili kişilere yönelik uyarıları özelleştirin veya doğrudan ilgili kişilere bildirim gönderin. Veri akışını dahili sistemlerinizle senkronize etmek veya bulguları PDF veya XLS olarak dışa aktarmak için APImizden yararlanın.

GDPR Penetration Testing (GDPR Sızma Testi)

DPR ve EDBP yönergelerinin gerektirdiği şekilde kişisel verileri depolayan veya işleyen sistemlerinizin düzenli sızma testi için ImmuniWeb® On-Demand’ı kullanın . Her sızma testi, sözleşmeye dayalı false pozitif SLA ve raporunuzda tek bir false pozitif olması durumunda para iade garantisi sağlar. Web uygulamalarınızdaki ve API’lerinizdeki OWASP top 10 ve SANS top 25 güvenlik açıklarını ve yanlış yapılandırmaları tespit edin. Uyumluluk veya düzenleyici gereksinimleri ihlal edebilecek uyumluluğu ihlal edilmiş yapılandırmalar hakkında ipuçları alın.

GDPR Penetration Testing (GDPR Sızma Testi)
API Penetration Testing (API Sızma Testi)

API Penetration Testing (API Sızma Testi)

SANS Top 25 ve OWASP API Security Top 10 güvenlik açığı için mikro hizmetlerinizi ve API’lerinizi ImmuniWeb® On-Demand sızma testiyle test edin. API şemanızı Postman, Swagger, GraphQL veya başka bir biçimde yüklemeniz yeterlidir. Her sızma testi, sözleşmeye dayalı false Pozitif SLA ve raporunuzda tek bir false pozitif olması durumunda para iade garantisi ile sağlanır. Ayrıcalık yükseltme saldırılarıyla “privilege escalation” kimlik doğrulama atlama ve API iş mantığı güvenlik açıklarını tespit edin.

Her sızma testi, sınırsız yama doğrulama değerlendirmesiyle sağlanır, böylece geliştiricileriniz sorunları çözebilir ve testi hiçbir ek ücret ödemeden yeniden çalıştırabilir. Raporunuzu PDF formatında indirin veya güvenlik açığı verilerini DevSecOps entegrasyonlarımız aracılığıyla SIEM veya WAF ortamınıza aktarın. Raporla ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda, güvenlik analistlerimize 7/24 erişimin keyfini çıkarın.

Third-Party Risk Management (Üçüncü Taraf Risk Yönetimi)

ImmuniWeb® Discovery ile iş açısından kritik satıcı ve tedarikçilerinizin BT hijyenini, siber güvenliğini ve olay müdahalesini değerlendirin . Harici saldırı yüzeyinin, yanlış yapılandırılmış veya savunmasız sistem ve uygulamalarının, korumasız bulut depolamasının, dark web’den bahsetmenin ve veri sızıntılarının, sizi veya satıcınızı hedef alan kimlik avı veya alan işgali kampanyalarının kapsamlı bir görüntüsünü almak için bir şirket adı girin. Tüm süreç müdahaleci değildir ve üretim açısından güvenlidir, bu da onu üçüncü taraf risk yönetimi programı (TPRM) için mükemmel bir uyum haline getirir.

Satıcılarınızın ayrıntıları görmek ve sorunları hızla çözmek için bağlanabileceği etkileşimli gösterge tablosunda sınıflandırılmış risk puanlı bulguları alın. Satıcı risk yönetimi programınızı bir sonraki seviyeye taşıyarak, artan tedarik zinciri saldırılarını önleyin. Kişisel, finansal veya sağlık verilerini işleyen üçüncü taraf sistemlerini denetlemek için yasal gereklilikleri yerine getirin. BT varlıklarının sayısı, dark web’de bahsedilenler veya güvenlik olaylarının sayısı ne olursa olsun, şirket başına sabit bir fiyatın keyfini çıkarın.

Third-Party Risk Management (Üçüncü Taraf Risk Yönetimi)
Network Security Assessment (Ağ Güvenliği Değerlendirmesi)

Network Security Assessment (Ağ Güvenliği Değerlendirmesi)

Saldırı yüzeyi yönetimini ağ güvenliği değerlendirmesiyle bir araya getiren ImmuniWeb® Discovery ile dışarıdan erişilebilen ağ hizmetlerinizi keşfedin. Şirket içinde veya bulutta barındırılan sunucularınızın, ağ cihazlarınızın ve diğer BT varlıklarınızın kapsamlı bir görüntüsünü almak için şirket adınızı girmeniz yeterlidir. Her açık bağlantı noktası, size risk tabanlı bir puanlama sağlamak için çalışan hizmetin ve sürümünün parmak izini almak için dikkatlice analiz edilir. Geleneksel güvenlik açığı tarama çözümlerinin aksine, üretim için güvenli tarama teknolojimiz ağ hizmetlerinizi kesintiye uğratmaz veya yavaşlatmaz.

Kritik güvenlik açıklarına sahip gölgelenmiş, aynalanmış, terk edilmiş veya unutulmuş sunucuları ve ağ ekipmanını tespit edin. Ağ sızma testi maliyetlerini hızlandırmak ve azaltmak için ağ saldırı yüzeyinizi azaltın. Etkileşimli kontrol panelindeki grupları, etiketleri ve uyarıları kullanarak ekibinizdeki ilgili kişilere anında uyarılar gönderin. API aracılığıyla güvenlik açığı verilerini dışa aktarın veya seçilen bulguları PDF veya XLS olarak alın. Ağ varlıklarının ve hizmetlerinin sayısından bağımsız olarak şirket başına sabit aylık fiyatın keyfini çıkarın.

PCI DSS Penetration Testing (PCI DSS Sızma Testi)

PCI DSS tarafından zorunlu kılındığı şekilde ödeme kartı verilerini depolayan veya işleyen sistemlerinizin düzenli sızma testi için ImmuniWeb® On-Demand kullanın . Web uygulamalarınızda, mikro hizmetinizde ve API’lerinizde OWASP top 10, PCI DSS 6.5 listesi ve SANS top 25 güvenlik açıklarını ve yanlış yapılandırmaları tespit edin. Her sızma testi, sözleşmeye dayalı sıfır false
pozitif SLA ve raporda tek bir false pozitif olması durumunda para iade garantisi ile sağlanır.

Pentestten sonra, ücretsiz olarak sınırsız güvenlik açığı doğrulama değerlendirmesi yapın, böylece yazılım mühendisleriniz, PCI DSS’nin gerektirdiği şekilde, pentest bulgularının derhal düzeltilip düzeltilmediğini kolayca kontrol edebilir. Bulguları içeren çok amaçlı bir gösterge panosu edinin, güvenlik açıklarını PDF olarak indirin, verileri doğrudan hata izleme veya SIEM sistemlerinize aktarmak için DevSecOps entegrasyonlarımızdan yararlanın. Tespit edilen güvenlik açıklarının tek tıklamayla sanal olarak yamalanması için önde gelen WAF sağlayıcılarıyla olan ortaklıklarımızdan yararlanın.

PCI DSS Penetration Testing (PCI DSS Sızma Testi)
Red Teaming Exercise (Kırmızı Takım Çalışması)

Red Teaming Exercise (Kırmızı Takım Çalışması)

Siber güvenlik stratejinize ve işletmeye özel siber tehdit ortamınıza
göre uyarlanmış ImmuniWeb® On-Demand for Red Teaming alıştırmalarından yararlanın. Projenizi oluştururken, simüle etmek istediğiniz saldırı senaryolarını, siber tehditleri veya kötü niyetli aktörleri belirtmeniz yeterlidir. Ayrıntılı bir senaryo ekleyebilir veya web sistemlerinize karşı denememizi istediğiniz temel saldırı vektörlerini ve yöntemlerini kısaca belirtebilirsiniz. Güvenlik analistlerimiz ve sızma test uzmanlarımız, saldırı planını dikkatli bir şekilde gözden geçirecek ve nasıl genişletileceğine ilişkin soru veya önerileriniz olması durumunda size geri dönecektir.

Kırmızı Takım raporu, sızma taktiklerini, tekniklerini, prosedürlerini (TTP) ve elde edilen sonuçları tehdide duyarlı bir risk puanlamasıyla donatacaktır. Güvenlik analistlerimiz ve sızma test uzmanlarımız, Red Teaming alıştırması öncesinde, sırasında ve sonrasında hiçbir ek ücret ödemeden 7/24 hizmetinizdedir. Hizmet, sözleşmeye dayalı sıfır false pozitif SLA ve sınırsız yama doğrulama değerlendirmeleri ile sağlanır, böylece geliştiricileriniz tüm kusurların düzgün bir şekilde düzeltildiğini kontrol edebilir.

Mobile Security Scanning (Mobil Güvenlik Taraması)

ImmuniWeb® Discovery ile OWASP Mobile’ın top 10 zayıf noktasını tespit edin. Müdahalesiz, bir keşif süreci başlatmak ve Google Play veya Apple Store gibi 30’dan fazla halka açık mağazada bulunan iOS ve Android mobil uygulamalarınızın kapsamlı bir listesini almak için şirketinizin adını girmeniz
yeterlidir. Otomatik SAST, DAST ve SCA testleri, OWASP Mobile top 10 güvenlik açıklarını ve zayıf noktalarını tespit etmek için keşfedilen mobil uygulamalarda otomatik olarak başlatılacaktır.

Şirketinize ait tüm mobil uygulamaları, otomatik olarak keşfedilmemesi veya genel uygulama mağazalarında bulunmaması durumunda ek ücret ödemeden yükleyebilirsiniz. Mobil güvenlik açığı taramasının yanı sıra, tehlikeli mobil uygulama izinleri, eksik veya zayıf şifreleme ve mobil uygulama harici iletişimleri gibi çeşitli gizlilik sorunlarını da göreceksiniz. Güvenlik analistlerimiz, bulgularla ilgili sorularınızı yanıtlamak için 7/24 hizmetinizdedir. Sınırsız güvenlik taraması da dahil olmak üzere tüm özellikler, sabit aylık fiyata sunulmaktadır.

Mobile Security Scanning (Mobil Güvenlik Taraması)
WAF Security Testing (WAF Güvenlik Testi)

WAF Security Testing (WAF Güvenlik Testi)

ImmuniWeb® On-Demand sızma testi ile WAF veya diğer güvenlik kontrollerinizin verimliliğini ve esnekliğini doğrulayın. Web uygulamalarınız, mikro hizmetleriniz ve API’lerinizdeki OWASP top 10 ve SANS top 25 güvenlik açığını keşfedin ve ardından bunların kötüye kullanılabilir olup
olmadığını ve mevcut WAF yapılandırmanızın nasıl atlanabileceğini kontrol edin. WAF’nizin iş mantığı güvenlik açıklarından yararlanılmasını uygun şekilde azaltıp azaltmadığını test edin. Raporunuzda tek bir false pozitif bile olsa, sözleşmeye dayalı sıfır false pozitif SLA’mızın ve para iade garantimizin tüm avantajlarından yararlanın.

Bulguların yazılım geliştiricileriniz tarafından düzgün bir şekilde düzeltilip düzeltilmediğini defalarca kontrol etmek için pentestten sonra sınırsız yama doğrulama değerlendirmesi yapın. Etkileşimli panodaki bulguları alın, güvenlik açığı verilerini PDF veya XLS formatlarında dışa aktarın veya bulguları doğrudan hata izleme veya SIEM sistemlerinize alın. Keşfedilen tüm güvenlik açıkları için kullanıma hazır WAF kural kümeleri elde etmek için önde gelen WAF sağlayıcılarıyla teknoloji ortaklılarımızdan yararlanın.

Web Penetration Testing (Web Sızma Testi)

ImmuniWeb® On-Demand ile web uygulamalarınızdaki, RESTful API’lerinizdeki ve mikro hizmetlerinizdeki OWASP Top 25, PCI DSS 6.5 List ve SANS Top 25 güvenlik açıklarını tespit edin . Gelişmiş ayrıcalık yükseltme saldırıları “privilege escalation”, kimlik doğrulama atlama ve iş mantığı güvenlik açıklarını keşfedin. Hizmet, sözleşmeye dayalı sıfır false pozitif SLA ve raporunuzda tek bir false pozitif olması durumunda para iade garantisi ile sağlanır. MFA, OTP veya SSO kullanarak kara kutuda (black box) veya kimliği doğrulanmış, çok kullanıcılı modda testi özelleştirin.

Pentestten sonra ücretsiz olarak sınırsız güvenlik açığı doğrulama değerlendirmesi yapın, böylece yazılım geliştiricileriniz pentest bulgularının düzgün bir şekilde düzeltilip düzeltilmediğini kolayca doğrulayabilir. Yapılandırılmış bulgularla çok amaçlı bir gösterge panosu edinin, güvenlik açıklarını PDF olarak indirin veya verileri doğrudan hata izleme veya SIEM sistemlerinize aktarmak için DevSecOps entegrasyonlarımızdan yararlanın. Tespit edilen güvenlik açıklarının tek tıklamayla sanal yamalanması için önde gelen WAF sağlayıcılarıyla olan bağlantılarımızdan yararlanın.

Web Penetration Testing (Web Sızma Testi)

Creator of quality designs and thinker of fresh ideas.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar. The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question Marks and devious Semikoli.

Look deep into nature, and then you will understand everything better.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar. The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question Marks and devious Semikoli.

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar. The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question Marks and devious Semikoli.

The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar. The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question Marks and devious Semikoli.

Immuniweb ile ilgili sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.