Kavi Bilgisayar Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Kavi Bilgisayar, 1993 yılında, network kurulumları ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren kurumsal çalışmalara yönelen Kavi Bilgisayar, network projelendirme, kuruluş ve danışmanlık konularında odaklanarak sektördeki yerini güçlendirmiştir.

Sonraki yıllarda, 2009 ve takip eden süreçte Kavi İnternational unvanıyla, Türkiye genelinde güçlü internet güvenlik ve network yönetimi markalarının Türkiye temsilciliğini üstlenerek mevcut piyasa tecrübesiyle bu markalara katma değer katarak dünya çapındaki lider internet güvenlik markalarının distribütörü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kavi İnternational temsilciliğini yaptığı her marka için düzenli interaktif webinar etkinlikleriyle internet güvenliğinin büyük küçük tüm faaliyet gösteren firmalar için önemini vurgulamıştır.
Webinar sonrasında gelen Demo kurulum sürecinde son kullanıcı karşısında bayinin yanında yer alarak müşteri ihtiyacını belirleyip deneyimli ekibiyle POC çalışmalarıyla projelere yön vermektedir.