Bitdefender Antivirus Plus


Bitdefender Antivirus en gelişmiş antivirüs teknolojileri üzerine kurulmuş, bilgisayarınızı korurken sistemi yormayan yapısıyla da kullanıcı dostu bir güvenlik çözümüdür.

\

Gerçek Zamanlı Koruma

Gerçek zamanlı koruma sistemi ile Bitdefender bilgisayarınızı , yaptığınız işlemleri şifreleyerek sürekli takip eder ve bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara kimlik hırsızlarına ve hesap avcılarına karşı sürekli olarak korur.

\

Son Derece Hızlı

Bitdefender Photon™ teknolojisi kullanan Bitdefender Antivirüs,  bilgisayarınızı hızla tarayarak işletim sisteminizi yormaz ve güvenliğinizi en üst düzeyde korur.

\

Ödül Avcısı

Bağımsız test kuruluşları tarafından yapılan testlerde bugüne kadar ki en yüksek puanı alarak mükemmellik ödülünü almaya hak kazanmıştır.

\

Kullanıcı Dostu Arayüz

Türkçeleştirilmiş yönetim konsolu ile hiç bir zorluk yaşamadan kullanabilir, en ince ayrıntısına kadar ihtiyacınıza göre ayarlamalar yapabilirsiniz.

\

Güvenli Alışveriş Banka İşlemleri

Bitdefender bilgisayarınızı şifreleyerek korur ve patentli Bitdefender Safepay™ sayesinde kredi kartı bilgilerinizi çalmaya çalışan tüm virüsleri engeller ve yok eder!

\

E-Posta Güvenliği

Virüs ve diğer zararlı yazılımlara karşı en son teknolojiyle donatılmış savunma sistemi ile e-postalarınızı ve anlık mesajlaşma trafiğinizi gerçek zamanlı olarak tarar ve bilgisayarınızı virüslerden korur

\

Pil Ömrü

Taşınabilir cihazlarda hızlı ve sessiz güvenliği sağlarken minimum güç tüketimi sağlar ve pil ömrünüzü tüketmez

\

Güncelleme

Arkada sizin için çalışan büyük bir ekibi bulunan Bitdefender, sürekli güncelleme sistemi ile güncel virüsleri anında tespit eder ve yok eder.

\

Oyuncu Kipi

Bilgisayarda oyun oynandığız sırada yazılımın sistem kaynaklarını en düşük düzeyde kullanabilmesi için kendini ayarlar ve bilgisayarınızı yormadan çalışır.

\

7 Gün 24 Saat Destek

Yazılımla ilgili soruların yöneltilebileceği ve yardım alınabileceğiniz güvenlik uzmanlarından 24 saat telefonla ve e-posta ile destek sağlamaktadır.